Sprawdź co mamy do zaoferowania

 

HYDROSAL®

Aktywna technologia, która składa się z rdzenia i powłoki, gdzie składnik aktywny zamknięty jest w rdzeniu. Polimerowa powłoka chroni substancje aktywne, zamknięte w rdzeniu, przed uwolnieniem. Technologia ta jest kompatybilna z systemami wodnymi i wodno-alkoholowymi. Uwolnienie substancji aktywnej może nastąpić poprzez kontakt z wilgocią lub źródłem ciepła. Technologia ta sprawdza się w produktach przeciwbakteryjnych, odstraszających owady i jako nośnik zapachów.

SALSPHERE®

Aktywna technologia zamknięta w stałej otoczce, w której wnętrzu znajdują się submikronowe kulki z substancją czynną. Każda cząstka ma hydrofilową warstwę zewnętrzną. Produkt dostarczany jest w postaci zawiesiny wodnej. Główne funkcje obejmują: ulepszone osadzanie się na skórze, penetrację i zwiększoną biodostępność.

MULTISAL®

Aktywna technologia w postaci proszku. Rdzeń wykonany jest ze skondensowanej kulki submikronowej i zewnętrznej powłoki. Substancje aktywne mogą znajdować się w zewnętrznej jak i wewnętrznej warstwie. Technologia ta chroni substancje aktywne zawarte we wnętrzu przed wysoką temperaturą i zwiększa jej stabilność. Uwalnianie substancji aktywnej rozpoczyna się w trakcie kontaktu z wodą.